Platforma
PlayStation 5, Windows
Data wydania
24 stycznia 2023
Producent
Luminous Productions
Wydawca
Square Enix
GRY-ONLINE.PL
80
GRAM.PL
70
PPE.PL
60
EUROGAMER.PL
60
POLYGAMIA.PL
60
NAEKRANIE.PL
60
CDACTION.PL
55
KOMPUTERSWIAT.PL
50
62
Grywalna

Forspoken to RPG akcji przedstawiające wyprawę Frey, młodej mieszkanki Nowego Jorku, która przenosi się do przepięknej i okrutnej krainy Athia. 

Szukając drogi do domu, Frey musi skorzystać z nowoodkrytych magicznych zdolności, aby przemierzać ogromne przestrzenie, walczyć z potwornymi stworami i pokonać potężne przywódczynie, zwane Tantami.

Forspoken zostało tak zaprojektowane, aby skorzystać z pełnej mocy sprzętu PlayStation 5 i zachować filozofię Luminous Productions (twórców Final Fantasy XV), zapewniając tym samym wrażenia z gry jakich jeszcze nie było. To połączenie najnowszej technologii z kreatywnością.

Przepiękny, okrutny świat

Odkryj ogromne obszary Athii, robiącej wrażenie krainy o oszałamiających krajobrazach. Spotkaj stworzenia nie z tego świata, ożywione dzięki niesamowitej grafice i nowatorskim technologiom.

Modyfikowany arsenał zaklęć

Zmierz się z wypaczonymi potworami w magicznych starciach i skorzystaj z licznych potężnych zdolności, dostosowanych do różnych stylów gry. Od niezwykle szybkiego i emocjonującego po strategiczny i metodyczny.

Intuicyjny parkour, wspomagany magią

Wspinaj się po ścianach, przeskakuj wąwozy, zeskakuj z oszałamiających wysokości i śmigaj po ogromnych przestrzeniach. Wyjątkowe umiejętności Frey pozwalają jej płynnie przemierzać otwarty świat.