Resident Evil 3

Platforma
PlayStation 4, Windows, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X/S
Data wydania
3 kwietnia 2020
Producent
Capcom
Wydawca
Capcom
GAMEREACTOR.PL
90
PPE.PL
85
BENCHMARK.PL
83
KOMPUTERSWIAT.PL
80
GRY-ONLINE.PL
80
NAEKRANIE.PL
80
GRAM.PL
79
82
Solidna
Sprawdź ceny

Przeżyj jeszcze raz straszliwy upadek Raccoon City w niesamowitej wersji klasycznej gry typu survival horror z 1999 roku.

Jedyne, co możesz zrobić w ciągu przerażających godzin prowadzących do wydarzeń z gry Resident Evil 2 i następujących po niej, to pomóc funkcjonariuszce S.T.A.R.S., Jill Valentine, w ucieczce z miasta ogarniętego okrutną epidemią wirusową.

Jednak zombie nie są jedynym zagrożeniem. Na polowaniu wyruszyła także potężna, niemal niezniszczalna broń biologiczna, Nemesis T-Type. Ta brutalna potworność korzysta z arsenału broni o dużej mocy, aby bez ustanku ścigać Cię w Raccoon City, co oznacza, że nigdzie nie będzie bezpiecznie.

Dzięki nowoczesnej grafice i usprawnionej rozgrywce Resident Evil 3 aktualizuje niezapomnianą, zaskakującą opowieść o Raccoon City w wybuchowy sposób. 

Jill Valentine powróciła

Staw czoła swoim obawom jako Jill Valentine, członek zespołu sił specjalnych Wydziału Policji Raccoon, S.T.A.R.S. Po ucieczce z makabrycznej rezydencji w oryginalnej grze Resident Evil Jill prowadzi dochodzenie dotyczące twórców zabójczego wirusa T, które wpędza ją w jeszcze bardziej niebezpieczną sytuację.  

Odkrywaj Raccoon City z nowej perspektywy

Znajdź się jeszcze bliżej akcji dzięki kamerze pokazującej obraz znad ramienia i zaktualizowanemu systemowi sterowania, który wciąga Cię w każdą mrożącą krew w żyłach sytuację.

Wspólna walka o przetrwanie w trybie wieloosobowym

W trybie Resident Evil Resistance dostępnym w pakiecie Resident Evil 3 możesz walczyć o przetrwanie razem z czworgiem znajomych.