Starfield

Platforma
Xbox, PC
Data wydania
6 września 2023
Producent
Bethesda Game Studios
Wydawca
Bethesda Softworks
PPE.PL
100
NAEKRANIE.PL
90
GRAM.PL
85
KOMPUTERSWIAT.PL
85
PL.IGN.COM
80
CDACTION.PL
80
BENCHMARK.PL
80
GRAM.PL
78
EUROGAMER.PL
70
POLYGAMIA.PL
70
82
Solidna
Sprawdź ceny

Starfield to stworzone przez nagradzanych twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallouta 4 pierwsze nowe uniwersum Bethesda Game Studios od ponad 25 lat. W tej grze RPG nowej generacji, której akcja rozgrywa się wśród gwiazd, można stworzyć dowolną postać i wraz z nią wyruszyć w niesłychaną podróż, podczas której odnajdziesz rozwiązanie największej tajemnicy ludzkości.

W roku 2330 ludzkość zawędrowała daleko poza nasz Układ Słoneczny, zasiedliła nowe planety i tworzy cywilizację podróżującą wśród gwiazd. Dołącz do Konstelacji – grupy ostatnich odkrywców kosmosu poszukującej w galaktyce rzadkich artefaktów – i przemierzaj olbrzymią przestrzeń kosmiczną w największej i najambitniejszej grze Bethesda Game Studios.

W grze Starfield najważniejszą historią jest ta, którą to ty tworzysz ze swoją postacią. Rozpocznij podróż, dostosowując swój wygląd, przeszłość i cechy. Wybór należy do ciebie. Zdecyduj, kim będziesz i czym się staniesz.

Przemierzaj kosmos i odkryj ponad 1000 planet. Odwiedzaj tętniące życiem miasta, eksploruj niebezpieczne bazy i wędruj wśród dzikich ostępów. Poznaj i zwerbuj zapadające w pamięć postacie, przeżyj przygody związane z różnymi frakcjami i wyrusz na misje w całych Zasiedlonych Układach.