The Last of Us Part I

Platforma
PlayStation 5, PC
Producent
Naughty Dog
Data wydania PS5
2 września 2022
Data wydania PC
28 marca 2023
Wydawca
Sony Interactive Entertainment
PLANETAGRACZA.PL
100
PCWORLD.PL
100
POLYGAMIA.PL
100
GRAM.PL
97
BENCHMARK.PL
96
PPE.PL
90
GRY-ONLINE.PL
90
96
Arcydzieło
Sprawdź ceny

Poznaj poruszającą opowieść i niezapomniane postacie w The Last of Us – grze, która zdobyła ponad 200 nagród za tytuł roku.

W spustoszonym świecie opanowanym przez zarażonych i niebezpiecznych ocalałych doświadczony przez życie Joel podejmuje się wyprowadzenia 14-letniej Ellie z objętej kwarantanną strefy wojskowej. Pozornie proste zadanie wkrótce zamienia się w niebezpieczną podróż po kraju.

Zawiera pełną opowieść dla jednego gracza z The Last of Us oraz nagradzany rozdział dodatkowy Left Behind, opowiadający o wydarzeniach z przeszłości Ellie i jej przyjaciółki Riley, które na zawsze zmieniły ich życia.

Stworzona na nowo na PlayStation 5 i PC

Stworzona na nowo przy użyciu zaawansowanego technologicznie silnika Naughty Dog na PS5™ i PC z bardziej szczegółową grafiką, zintegrowanymi funkcjami kontrolera bezprzewodowego DualSense™ i nie tylko.

Wierny remake

Poznaj poruszającą opowieść i niezapomniane postacie, Joela i Ellie, w The Last of Us oraz odkryj wydarzenia z przeszłości Ellie i jej przyjaciółki Riley, które na zawsze zmieniły ich życia w nagradzanym rozdziale dodatkowym Left Behind.

Zupełnie nowe przeżycie

Gruntownie odnowiona wersja oryginalnej gry – wiernie odtworzona, ale z unowocześnioną mechaniką rozgrywki, ulepszonym sterowaniem i rozszerzonymi opcjami dostępności. 

Zanurz się w grze dzięki ulepszonej narracji środowiskowej, efektom graficznym, mimice postaci oraz usprawnionej walce i eksploracji.